• Campaver Ultime 3.0 Smart ECOControl®

         Campaver Ultime 3.0 Smart ECOControl®    

  •      SPOT-II

  •      Calidou Smart ECOControl®

     

O nas

Firma PH BURSA oddaje do Państwa dyspozycji nowy sklep internetowy w zmienionej szacie graficznej i znacznie poprawionym system wyboru urządzeń będących w naszej ofercie.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2005 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.

Oferta, którą proponuje sklep internetowy ALEN to z jednej strony ogrzewanie elektryczne firma NOIROT, CAMPA a z drugiej wentylacja firmy ATLANTIC w której skład wchodzi zarówno wentylacja mechaniczna wyciągowa jak i wentylacja mechaniczna w której częścią składową jest rekuperator. Rekuperacja czyli odzysk ciepła poprzez zastosowane w niej rekuperatory w znacznym stopniu ograniczają zużycie energii. Co za tym idzie, zastosowany w budynku rekuperator znacznie zmniejsza koszty ogrzewania.

Zastosowana w budynku wentylacja mechaniczna i odzysk ciepła zapewnia, że wymiana powietrza jest ciągła i polepsza w znaczny sposób warunki zdrowotne domu.

Ogrzewanie elektryczne proponowane przez sklep internetowy ALEN to szeroka gama urządzeń grzewczych takich jak grzejnik konwektor elektryczny, grzejnik promiennik elektryczny, grzejnik akumulacyjny, kurtyna powietrzna, promiennik podczerwieni, aeroterma.

Ogrzewanie elektryczne proponowane przez nasz sklep internetowy to szeroka gama produktów z najbardziej renomowanych firm w Europie: NOIROT i CAMPA.

Grzejnik elektryczny – konwektor czy też promiennik NOIROT taki jak SPOT, MELODIA, AUREA to urządzenia znane na rynku polskim od wielu lat.

Najbardziej prestiżowa marka CAMPA to promiennik elektryczny zawierający w sobie najnowsze zdobycze techniki grzewczej. Od wielu lat ogrzewają one zarówno budynki mieszkalne jak i biura a takie nazwy poszczególnych linii jak Campaver, Cosmos, Campastyle to synonimy jakości w dziedzinie ogrzewania elektrycznego.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.


 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@alen.pl lub telefonicznie pod numerem +48586221444.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
ALEN - ogrzewanie i wentylacja

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl